
ROEC verzorgt transport naar Roemenië
AlgemeenRIJSSEN - De Rijssense Oost-Europa Commissie (ROEC) heeft op 14 oktober een vrachtwagen met 90 kuub hulpgoederen voor Roemenië geladen. Deze keer zijn er twee bestemmingen. Voor een verzorgingshuis in Chesau zijn incontinentie materialen, -matrassen en nachtkastjes ingeladen. Voor het Christelijk Internaat in Odorheiu Secuiesc zijn 150 setje schoolmeubelen, huisraad en kleding bestemd. De vrachtauto met vrijwillige chauffeurs vertrekt maandag 19 oktober uit Rijssen en hoopt op 20 of 21 oktober de goederen af te leveren op de beoogde bestemmingen. Het transport naar Roemenië wordt gesponsord door Wessels Transport Rijssen.
Inbreng goederen
Wilt u het werk van de ROEC ondersteunen? Breng dan - tijdens de openingsuren van de ROEC - in goede staat verkerende kleding, dekens, schoenen en huisraad naar Bleekstraat 29B in Rijssen. De goederen worden daar gesorteerd en ingepakt voor bestemmingen in oost Europa. Grotere partijen worden desgewenst op afspraak opgehaald. Meubels en tweepersoonsbedden worden niet ingenomen. Wilt u het werk van de ROEC financieel ondersteunen, dan kan dat ook. Wordt donateur. Zie hiervoor meer info op de website www.roec.nl.
Openingstijden winkel
De ROEC heeft ook een leuke kringloopwinkel, die gevestigd is aan Bleekstraat 29B in Rijssen. De winkel van ROEC is geopend op maandag- en dinsdagavond van 18.30-20.30 u, dinsdag en donderdag van 09.00-12.00 u en van 13.00-16.00 u. Op Facebook wordt u regelmatig op de hoogte gehouden van nieuwe goederen die in de winkel te koop zijn. De opbrengst van de winkel komt ten goede aan de activiteiten van de ROEC.









