Nettorama uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland in groenten, fruit én vlees
Nettorama uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland in groenten, fruit én vlees deweekvanrijssen.nl

Nettorama uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland in groenten, fruit én vlees

Zakelijk

RIJSSEN – Nettorama is volgens consumenten de beste supermarkt van Nederland in groenten, fruit én vlees. De strijd om de best gewaardeerde AGF-afdeling (aardappelen, groente en fruit) in ogen van de consument, gaat al jaren tussen supermarktketens Lidl en Nettorama. Onderzoeksbureau GfK kroont deze keer supermarktketen Nettorama op het gebied van groenten, fruit én vlees. “We zijn hier bijzonder trots op”, stelt commercieel directeur Rob van der Heijden.

Bij de jaarlijkse verkiezing gaat het om de mix van prijs, kwaliteit, assortiment, klantvriendelijkheid en uitstraling.“Dit is voor supermarkten dé prijs om te winnen. Het is echt een kroon op het harde werk van al onze medewerkers”, aldus Van der Heijden, die trots is op en blij is met alle 3500 medewerkers, verdeeld over 35 locaties. “Zonder hen hadden we dit prachtige resultaat nooit bereikt.”

Van der Heijden prijst zich met name gelukkig, omdat Nettorama al 21 jaar in de top twee eindigt en bovendien al elf keer eerder werd uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland. “We vinden het heel mooi om te zien dat onze werkwijze aanslaat en dat als relatief kleine supermarkt in een competitie met grote spelers!”

Gemiddelden
Nettorama scoorde ruim boven het gemiddelde van de andere winkels, een 7,39 op het gebied van vlees, waar het gemiddelde van de overige supermarktketens op 6,9 ligt. Groenten en fruit werden beoordeeld met een 7,47, waar het gemiddelde 7,08 is. “Ruim boven het gemiddelde dus. We zijn écht heel erg trots”, besluit Van der Heijden.

Nettorama uitgeroepen tot beste supermarkt van Nederland in groenten, fruit én vlees